Eelmise aasta sügisest algas gümnaasiumides tehisaru pilootaasta. Nüüd on aasta läbi ja saame kokkuvõtteid teha, aluseks õpetajate hulgas läbi viidud küsitlus ja õpetajate endi nii õppimiseks kui ka õpetamiseks loodud tehisaru rakendused.
TI-hüppe programmijuht Piret Oppi ja Sillamäe Gümnaasiumi haridustehnoloog Mari Suviste annavad ülevaate kõrval ka tulevikuvaate, kuidas uuel kooliaastal edasi minnakse ja millal TI-hüpe põhikooli jõuab. Juttu juhib Kaja Kärner.
Saates keskendutakse sise- ja välispoliitikale, kaitseküsimustele, haridusele, ühiskonna- ja keskkonnateemadele ning muudele päevapoliitiliselt olulistele küsimustele.
Saatejuhid on Kaja Kärner, Arp Müller ja Mirko Ojakivi.
"Reporteritund" on eetris T-N kell 14.05, kordusena kell 19.05.
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.