Võtame opositsioonipoliitikutega jutuks kirglikud väärtuskonfliktid ja hirmu, et taas on alanud ühiskonna lõhestamine.
Räägime presidendiotsingutest, riigi rahaasjadest ja murest, et me laename end lõhki. Juttu tuleb ka kliimaseadusest ja metsaseadusest ning sellest, kas nüüd on tööandjate mure tööjõu kättesaadavusega lahenenud.
Vastuseid annavad Helir-Valdor Seeder Isamaast, Tanel Kiik sotsiaaldemokraatidest, Lauri Laats Keskerakonnast ja Siim Pohlak EKREst. Küsib Mirko Ojakivi.
Saates keskendutakse sise- ja välispoliitikale, kaitseküsimustele, haridusele, ühiskonna- ja keskkonnateemadele ning muudele päevapoliitiliselt olulistele küsimustele.
Saatejuhid on Kaja Kärner, Arp Müller ja Mirko Ojakivi.
"Reporteritund" on eetris T-N kell 14.05, kordusena kell 19.05.
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.