Huvitav muusikaline kooslus Tidi & Bande on üllitanud teise muusikakogumiku "Tule nagu oled". Stuudiosse tulevad ansambli juht Karoliine-Lisette Kõiv ehk Tidi ja klahvpildur Elsa Högren. Teises tunnis tuleb juttu kontserdist Uno Loop 95. Räägivad Siim Aimla ja Vaiko Eplik. Saatejuht on Andres Oja.

Reporteritund. Külaelu. Pala noorte taskuhääling "Kaugen Külän" ja aiandustalu Lüllemäel
Juuni alguse saates vestleme koolivaheajale suunduvate Peipsiääre valla Pala küla noortega ning käime külas Mäe aiandustalus Valgamaal.




















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.