
Reporteritund. Rehabilitatsioonireform. Keeruline teekond teenuseni
Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.



21.09.2019
Juri Jarmõš "Lõbus võlur", loeb Ago-Endrik Kerge.






















Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.




















Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.