Kõigepealt räägib ta Eesti I üldlaulupeo repertuaarist. Kõik laulud esitati eesti keeles. Esimesel päeval olid kavas vaimulikud ja teisel päeval ilmalikud laulud, enamasti oli tegemist saksa heliloojate lauludega, kõlasid ka klassikute Beethoveni, Mozarti ja Mendelssohni laulud ning Paciuse laul "Maamme" - "Mu isamaa, mu õnn ja rõõm" - millest sai nii Soome kui Eesti hümn. A. Kunileidilt olid "Mu isamaa on minu arm" ja "Sind surmani" Lydia Koidula sõnadele, mida lauldakse siiani. Alo Põldmäe räägib Miina Härma "Tuljaku", Mihkel Lüdigi "Koidu" ja Gustav Ernesaksa laulu "Mu isamaa on minu arm" saamisloost. Saates kuuleme armastatumaid laulupeolaule läbi aegade.
Saatejuht on Ülle Karu. Kuulake laupäeval kell 16.05.

"Mulle meeldib mõelda, et me oleme nagu kolm musketäri," ütleb Emma Lotta Kiviberg saates "Käbi ei kuku…", mis astub sammu eemale oma tavapärasest vormist. Nimelt jagavad sel pühapäeval emotsionaalseid ja olulisi lugusid elust ja koos kasvamisest ühe pere kolm põlvkonda – Emmaga on saates ema Elina Reinold ja vanaema Mall Reinold.













































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.