Ajakirjanikud Anvar Samost ja Huko Aaspõllu kohtuvad Vikerraadio igapühapäevases populaarses vestlussaates, et arutleda poliitikaelus toimuva üle. Alates 2024. aastast on saade eetris pühapäeviti kell 12.05.
Saates kavas:
- rahvastiku seis läheb hooga halvemaks,
- Reformierakonna valikutest valitsusremondi näitel,
- Eesti SKP kasvas - miks?
- Venemaa sõnumite lugemisest,
- kas politsei saab praegu seaduslikult inimeste telefonide sisse vaadata?




























Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.