Meie ümber on üha enam reklaami, mis kutsub üles midagi uut ostma. Samas koguvad vaikselt populaarsust paranduskeldrid ja laineid lööb KonMari minimalism. Kui palju asju me tegelikult enda ümber vajame?
Kas Eesti kodudes on endiselt iga vaba pind asju täis? Kuidas eri põlvkonnad asjaküllust tajuvad? Kas sokkide nõelumine on kaduv oskus? Mida arvata üha uutest trenditsüklitest? Ja kuidas oma tarbimisharjumustele ausalt otsa vaadata?
Margit Keller on muu hulgas kestlikku arengut uuriv sotsioloog. Ivar Soone mõtestab tarbimispsühholoogina lahti inimeste ostukäitumist. Saates arutlevad nad selle üle, kas võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju. Saatejuht-toimetaja on Airika Harrik.
"Teise mätta otsast" on eetris 24. mail kell 16.05.
Ivar Soone Autor/allikas: Siim Lõvi / ERRMargit Keller Autor/allikas: Airika Harrik/ERR
Vikerraadio saatesarjas kohtuvad pealtnäha kaugete valdkondade või arusaamade esindajad. Saatesari on eetris üle pühapäeviti kell 16.05.
Saatesarjas "Teise mätta otsast" kohtuvad pealtnäha kaugete valdkondade või arusaamade esindajad. Saatesari viib iga kord kokku kaks inimest, kelle dialoogis sünnivad uued maailma mõtestamise võimalused. Kuigi arusaamad ja arvamused võivad erineda, leidub siiski ühisosa, mis neid ühe laua taha toob.
Saatejuhid-toimetajad on Airika Harrik ja Marii Kangur.
Saatesari "Teise mätta otsast" on eetris üle pühapäeviti kell 16.05.
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.