Andres Oja on muusikahuviline olnud lapsest peale, mänginud trumme ansamblites "Vitamiin" ja "Kolumbus Kris". Ta on teinud kaastööd erinevatele raadiotele, Vikerraadios on varem eetris olnud saade "Õhtublues". Aastatel 2020-2023 vestles Andres muusikutega Vikerraadio saates "Heli nälg".
Andres eelistab rokki diskole ja kala lihale, on eluaegne tallinlane, juurtega Järvamaalt.
Kuulake tööpäeva pärastlõunatel kell 16.15 - 18.00.

Reedene intervjuu. Merilin Pärli ja Pärtel Piirimäe
Tehisaru laialdasem levik on pannud viletsa keelekasutusega tekstid ajakirjanduslikes arvamusartiklites vohama, samal ajal ennustatakse tehisarule võtmerolli juba lähituleviku tööelus.



































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.