Saade läheb sel korral erandlikult eetrisse teisipäeval kell 14.05.
"Välistundi" juhib Astrid Kannel.

Reporteritund. Rehabilitatsioonireform. Keeruline teekond teenuseni
Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.

















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.