Eleringi juhatuse liige Erkki Sapp räägib järgmisest aastast elektriarvele lisanduvast kahest uuest tasust, mis keskmisele kodutarbijale suurendavad arvet 3-4 eurot kuus. Küsib Lauri Varik.

Stuudios on peaminister
Mirko Ojakivi, Arp Müller



27.11.2025
Eleringi juhatuse liige Erkki Sapp räägib järgmisest aastast elektriarvele lisanduvast kahest uuest tasust, mis keskmisele kodutarbijale suurendavad arvet 3-4 eurot kuus. Küsib Lauri Varik.





















"Uudis+" on päevane uudistemagasin, mis kommenteerib ja analüüsib päevasündmusi nii Eestist kui välismaalt.
Saates räägitakse lahti oluliste päevakajaliste sündmuste ja pikemaajaliste arengute tagamaad, põhjused ja võimalikud lahendused. Oma osa on saates ka meedia-, majandus-, regionaal-, kultuuri- ja ühiskonnaelukommentaaridel.
Saadet teevad Arp Müller, Lauri Varik, Margitta Otsmaa, Mirko Ojakivi ja Johannes Voltri.
Kontakt: uudispluss@err.ee.
Saade on eetris E-R kell 12.15.












Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.