Saatekülaline on Silja Miks, kes meenutab muu hulgas, et tema teekond laval algas tagasihoidlikust rollist kooliteatris, kui ta pidi teistele osalistele kaja tekitama. Aga praeguseks on see tee viinud Silja Rakvere teatrisse ja näitlejana teda üldiselt teataksegi.
Lisaks on Silja töötanud pedagoogina ning - mis meie jutuajamise puhul kõige olulisem - ta laulab! Äsja ilmus Silja debüütalbum "Dora", mida loomulikult vestluse vahele kuulame. Olge kuuldel kell 16.15.
Sten Teppan: "Öine raadiost lindistamine - käsi antenni küljes, et sahinaid poleks - otsustas mu tuleviku juba poisikesepõlves. Saatuse sooja naeratuse saatel nihverdasin end tudengina Tartu Raadiosse. Pealinna liikudes sai 13 aastaks minu teiseks koduks Raadio 2 ning alates 2014. aastast liitusin Vikerraadioga. Tööandjast olenemata on mu huvide hulka kuulunud peamiselt muusika ja sport, mille kajastamiseks sütib kirg iseenesest. Võimaluste piires hoian "kätt soojas" ka kirjutajana ja televisioonis, aga ega raadiomaagia vastu ikka ei saa..."
Lisaks juhib Sten Teppan pühapäeviti kell 10.10 vestlussaadet "Käbi ei kuku..."
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.