NATO Euroopa riikide kaitseministrid on neil päevil käinud USAs kohtumas kaitseministri Pete Hegsethiga ning tulnud tagasi sõnumiga, et USA vähendab lähitulevikus oma sõjalist kohalolu Euroopas. Julgeolekuasjatundja Meelis Oidsalu hindab Eesti poliitikute reaktsioone ning arutleb, kas USA sõdurite arvu vähenemine meie piirkonnas oleks pigem poliitilist kahju tekitav samm või kahandaks reaalselt NATO sõjalist võimekust. Küsib Arp Müller.

Tehisaru laialdasem levik on pannud viletsa keelekasutusega tekstid ajakirjanduslikes arvamusartiklites vohama, samal ajal ennustatakse tehisarule võtmerolli juba lähituleviku tööelus.









































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.