Meditsiinibiokeemiku Mihkel Zilmeriga võtame söömise ja joomise rubriigis jutuks tehislikud magusained: sukraloosi, aspartaami, atsesulfaami ja teised. Need tunduvad suhkru asendamiseks pealtnäha sobivat, sest nad on suhkrust magusamad, kuid annavad palju vähem kaloreid. Ent kas nad on ikka päris kahjutud või üleüldse mõttekad? Saatejuht on Priit Ennet.

Stuudios on peaminister
Hapukurgihooaega tänavuse suve hakul prognoosida ei saa, sest poliitikud valmistuvad presidendivalimisteks.






















Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.