Taristuminister Kuldar Leis ütles jäätmereformi eelnõu tutvustades, et mingit munitsipaliseerimist ei tule ning linnad ja vallad ei peaks jäätmevedu korraldama. Küsime Stockholmi keskkonnainstituudi Tallinna keskuse vanemeksperdil Harri Mooralt, kas see on ikka hea uudis ning kas ta näeb, et jäätmeveo valdkonda tekib reformiga konkurentsi juurde. Küsib Johannes Voltri.

Reporteritund. Rehabilitatsioonireform. Keeruline teekond teenuseni
Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.



















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.