Koit Toome kirjutas Tallinna liikluskorraldust kritiseerivas avalikus postituses: "Imestan, kes kurat selle jama on korda saatnud. Mul käib üks laps koolis, teine lasteaias, lisaks proovid ja trennid, kuhu lapsed on vaja tihti viia. Ma tahan näha seda nupumeest, kes ütleb, mine bussiga, tõuksiga, või jala..."
Millised on pealinna plaanid liikuvuse korraldamisel, milliseid transporti mõjutavaid kliimameetmeid kaalub riik ning millal on sobilik autokasutajale soovitada: mine bussi, tõuksiga või jala? Neil teemadel arutlevad saates Tallinna transpordiameti juhataja Indrek Gailan, kliimaministeeriumi transpordi arengu ja investeeringute osakonna juhataja Eva Killar ja Autoomanike liidu juhatuse liige Simmo Saar. Juttu juhib Arp Müller.
Saates keskendutakse sise- ja välispoliitikale, kaitseküsimustele, haridusele, ühiskonna- ja keskkonnateemadele ning muudele päevapoliitiliselt olulistele küsimustele.
Saatejuhid on Kaja Kärner, Arp Müller ja Mirko Ojakivi.
"Reporteritund" on eetris T-N kell 14.05, kordusena kell 19.05.
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.