Andres Oja on muusikahuviline olnud lapsest peale, mänginud trumme ansamblites "Vitamiin" ja "Kolumbus Kris". Ta on teinud kaastööd erinevatele raadiotele, Vikerraadios on varem eetris olnud saade "Õhtublues". Praegu teeb ta lisaks pärastlõunaprogrammile saadet "Heli nälg".
Andres eelistab rokki diskole ja kala lihale, on eluaegne tallinlane, juurtega Järvamaalt.
Kuulake kolmapäeval ja neljapäeval kell 16.15 - 18.00.

"Mulle meeldib mõelda, et me oleme nagu kolm musketäri," ütleb Emma Lotta Kiviberg saates "Käbi ei kuku…", mis astub sammu eemale oma tavapärasest vormist. Nimelt jagavad sel pühapäeval emotsionaalseid ja olulisi lugusid elust ja koos kasvamisest ühe pere kolm põlvkonda – Emmaga on saates ema Elina Reinold ja vanaema Mall Reinold.









































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.