Kas hirmkallis elektribörsi süsteem on tõesti ainuke valik või on sellele alternatiive? Millised oleks võimalikud elektrihinnad Eesti põlevkivielektril ilma börsisüsteemita, küsime Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professorilt Alar Konistilt kelle 7.35. Küsivad Kadri Põlendik ja Johannes Voltri.

Stuudios on peaminister
Mirko Ojakivi, Arp Müller












































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.