Miks on see tehtud laste jaoks nii pingeliseks? Miks on eksamid toodud varajasemaks, aga koolid korraldavad endiselt ka sisseastumiskatseid? Millal saadakse tööle sisseastumiste infosüsteem ja millal lõpeb pidev segadus e-eksamite teemal?
Vastuseid annavad ja probleeme sõnastavad Mari Roostik Jaan Poska gümnaasiumist, Urmo Uiboleht koolijuhtide ühendusest ja haridus- ja teadusminister Kristina Kallas.
Küsib Mirko Ojakivi.














































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.