
Reporteritund. Põhikooli lõpetamine
Neljapäeval on "Reportertunni" fookuses põhikooli lõpetamine.



30.05
Miniturniiri 22. hooaja võitjad kohtuvad meeleolukas finaalmängus Mnemoturniiri meeskonnaga. Laagri Kooli võistkonnas mängivad Liisi Savitski, Markus Mägiste, Harriet Saar, Ketlin Kraus ja Jette Muga, Mnemoturniiri meeskonnas on Marju Kõivupuu, Tarmo Tiisler, Priit Ennet, Andres Oja ja saatejuht Ivo Linna. Saate toimetasid Kadri Tiisel ja Marje Lenk, salvestas Jaan Elgula.






















Neljapäeval on "Reportertunni" fookuses põhikooli lõpetamine.












Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.