Intervjuud. Valimisnõunikud Vikerraadios

Koostöös ERRi valimisportaaliga on alates tänasest, 18. septembrist Vikerraadio "Uudis+" saates uus rubriik "Valimisnõunikud". Rubriiki tutvustavad Vikerraadio poliitikaajakirjanikud Arp Müller ja Mirko Ojakivi.

Eetris saavad sõna eksperdid, teadlased, analüütikud ja valdkonna asjatundjad, et anda kuulajatele mõtteainet ja soovitusi, mille üle enne valimisi diskuteerida, mida valimisprogrammides jälgida ning mida kandidaatidelt küsida.

"Rubriik "Valimisnõunikud" ärgitab valijaid kriitiliselt analüüsima, kas volikogudesse kandideerijad pakuvad lahendusi tegelikele probleemidele või loovad populaarsuse kogumiseks kunstlikke konflikte ja vastandusi. Asjatundjad toovad esile, milliste valikute ees kandideerijad võimule saades on, milliseid mõjusid ja tagajärgi üht- või teistmood lahendused kaasa tooks," kirjeldas saatejuht Arp Müller.

Teine saatejuht Mirko Ojakivi lisas: "Valimisprogrammides leidub ka lubadusi, mis kohalike omavalitsuste pädevusse ei kuulu, samuti võib näha vastukäivaid sõnumeid. "Valimisnõunikud" aitavad valijail taolised lubadused üles leida ning selgitavad, millised on kohalike omavalistuste reaalsed võimalused ja valikud inimeste eluolu puudutavate probleemide lahendamisel."

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud