photo

Valimisstuudio

Valimisdebatid 2., 5. ja 12. oktoobril kell 13, Valimisnõunikud tööpäeviti kell 12.45.

Valimissaated Vikerraadios

Kohalike omavalitsuste volikogude valimisdebatid on Vikerraadios 2. oktoobril kell 13, mil sõna saavad Pärnu kandidaadid, 5. oktoobril kell 13, mil stuudios on Tartu kandidaadid ning 12. oktoobril kell 13, kui debateerivad Tallinna kandidaadid.
Debatte juhivad Arp Müller ja Mirko Ojakivi.

Valimisõhtu Vikerraadios – 15. oktoobril alates kella 20st.
“Vikerraadio ja ERRi raadiouudiste toimetuse ühine valimiste õhtu saade on kõige operatiivsem viis kursis olla valimispäeva õhtul toimuvaga. Saate valmimisse panustavad kümned uudistetoimetuse ajakirjanikud üle Eesti. Meil on reporterid väljas Saaremaast Narvani ning Tallinnast Valga ja Võruni, Tartust ja Tallinnast rääkimata,” ütleb üks valimisõhtu saatejuhte Mirko Ojakivi.

Valimisstuudios aitavad alates kella 20st kuni lõplike tulemuste selgumiseni valimispäevast kokkuvõtteid teha ning omapoolset kiiret analüüsi pakkuda Uku Toom ja Mirko Ojakivi, Ainar Ruusaar ja Anvar Samost. Toimuvad otselülitused erakondade peopaikadesse ja valimisjaoskondadesse – kõikjale, kus midagi kajastamisväärset toimub. Stuudiost astuvad läbi ka erakondade juhtivpoliitikud.

18. septembrist 6. oktoobrini on "Uudis+" saates rubriik "Valimisnõunikud". Eetris saavad sõna eksperdid, teadlased, analüütikud ja valdkonna asjatundjad, et anda kuulajatele mõtteainet ja soovitusi, mille üle enne valimisi diskuteerida, mida valimisprogrammides jälgida ning mida kandidaatidelt küsida.

Kommenteeri

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar