Täna on Euroopa päev. See annab võimaluse vaadata tagasi ka Eesti edusammudele Euroopa Liidus. Kui iseenesestmõistetav on inimeste, kaupade, kapitali ja teenuste vaba liikumine ning kuidas tagada see ka kümne ja viiekümne aasta pärast? Kas me sellist Euroopa Liitu tahtsimegi, küsib saatejuht Mirko Ojakivi.
Vastuseid annavad endine peaminister ja endine Euroopa Parlamendi saadik Andres Tarand, endine Euroopa Komisjoni volinik Siim Kallas ja Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Keit Kasemets.
Saates keskendutakse sise- ja välispoliitikale, kaitseküsimustele, haridusele, ühiskonna- ja keskkonnateemadele ning muudele päevapoliitiliselt olulistele küsimustele.
Saatejuhid on Kaja Kärner, Arp Müller ja Mirko Ojakivi.
"Reporteritund" on eetris T-N kell 14.05, kordusena kell 19.05.
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.