Sten Teppan: "Öine raadiost lindistamine - käsi antenni küljes, et sahinaid poleks - otsustas mu tuleviku juba poisikesepõlves. Saatuse sooja naeratuse saatel nihverdasin end tudengina Tartu Raadiosse. Pealinna liikudes sai 13 aastaks minu teiseks koduks Raadio 2 ning alates 2014. aastast liitusin Vikerraadioga. Tööandjast olenemata on mu huvide hulka kuulunud peamiselt muusika ja sport, mille kajastamiseks sütib kirg iseenesest. Võimaluste piires hoian "kätt soojas" ka kirjutajana ja televisioonis, aga ega raadiomaagia vastu ikka ei saa..."
Sten Teppan on stuudios esmaspäevast neljapäevani kell 16.15. Lisaks juhib Sten Teppan pühapäeviti kell 10.10 vestlussaadet "Käbi ei kuku..."

"Mulle meeldib mõelda, et me oleme nagu kolm musketäri," ütleb Emma Lotta Kiviberg saates "Käbi ei kuku…", mis astub sammu eemale oma tavapärasest vormist. Nimelt jagavad sel pühapäeval emotsionaalseid ja olulisi lugusid elust ja koos kasvamisest ühe pere kolm põlvkonda – Emmaga on saates ema Elina Reinold ja vanaema Mall Reinold.

































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.