Sotsiaalministeerium tegi reegeliks, et töötaja värbamise lõppvoorus saab eelise mees. Kas selle reegliga püütakse lahendada nö probleemi, et sotsiaalvaldkonnas on liiga palju naistöötajaid? Millised on ministeeriumi ootused reegli rakendamisel? Ministeeriumi kantslerilt Maarjo Mändmaalt kuuleme vastuseid kell 7.35.
Saatejuhid on Margit Kilumets ja Janek Luts.
Saate toimetaja on Liis Seljamaa. Kontakt: liis.seljamaa@err.ee.












































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.