Andres Oja on muusikahuviline olnud lapsest peale, mänginud trumme ansamblites "Vitamiin" ja "Kolumbus Kris". Ta on teinud kaastööd erinevatele raadiotele, Vikerraadios on varem eetris olnud saade "Õhtublues". Aastatel 2020-2023 vestles Andres muusikutega Vikerraadio saates "Heli nälg".
Andres eelistab rokki diskole ja kala lihale, on eluaegne tallinlane, juurtega Järvamaalt.
Kuulake tööpäeva pärastlõunatel kell 16.15 - 18.00.

Reporteritund. Rehabilitatsioonireform. Keeruline teekond teenuseni
Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.




















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.