Kas oleme selja taha jäänud koroona-aastatest õppinud või oleme langenud pandeemiajärgsesse tegevusetusse?
Teisipäeval kell 14.05 algavas saates arutlevad Tartu Ülikooli rakubioloogia professor ja teadusnõukoja juht Toivo Maimets, Terviseameti peadirektori asetäitja Ragnar Vaiknemets ning Tervisekassa vaktsineerimise teenuse juht Hanna Jäe.
Saadet juhatab Arp Müller.

Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.

















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.