Kaitseväe luurekeskusel on olnud kuu aega uus juht, kolonel Ants Kiviselg võttis 14. septembril ameti üle kolonel Margo Grosbergilt. Täna on kolonel Kiviselg kell 8.15 "Vikerhommiku" stuudios, et rääkida nii oma tööst kui julgeolekuolukorrast. Küsib Märt Treier.

Reporteritund. Rehabilitatsioonireform. Keeruline teekond teenuseni
Tänane saade on järg aprilli lõpus eetris olnud "Reporteritunnile", kus rääkisime sotsiaalministeeriumis algatatud rehabilitatsiooniteenuste reformist.





















































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.