Täna on saate esimeses tunnis külas muusik Marek Sadam, kes räägib oma uutest lauludest ja esinemistest.
Kell 17.30 saabub stuudiosse rokkansambel Bourbon Sugar. Pärast mõningast koosseisuvahetust on nad salvestanud esimese eestikeelse laulu "Lilled". Uurime, mis on tehtud, mis teoksil.

Stuudios on peaminister
Hapukurgihooaega tänavuse suve hakul prognoosida ei saa, sest poliitikud valmistuvad presidendivalimisteks.













































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.