Möödunud kolmapäeval andsid president Kersti Kaljulaid, tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning Regionaalhaigla juhatus haigla tervishoiujuhtide pidulikul koosviibimisel 2021. aasta Grand Man tiitli staažikale onkoloogile dr Vahur Valverele, kes on stuudios kell 8.15. Küsivad Eisi Mäeots ja Janek Luts.

Reporteritund. Stuudios on opositsioonipoliitikud
Riigikogu on selleks hooajaks oma töötamise lõpetanud. Suvel otsitakse Eestile järgmist presidenti ja taustal on alanud riigieelarve korrastamise protsess.






















