Esimese tunni külaliseks on uhiuus ansambel deLULU. Stuudios on Inga Tislar, Taavi Paomets ja Mairo Marjamaa. Räägime juttu ja kuulame nende esimest laulu "Animals".
Teise tunni külalisteks on Andres Mustonen ja Jaak Sooäär, kes on ette võtnud Bachi Goldbergi variatsioonid.
Kuulake esmaspäeval ja teisipäeval kell 16.15.

Reporteritund. Stuudios on opositsioonipoliitikud
Riigikogu on selleks hooajaks oma töötamise lõpetanud. Suvel otsitakse Eestile järgmist presidenti ja taustal on alanud riigieelarve korrastamise protsess.












































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.