Marju Himma leiab kommentaaris, et koroonaviirus on Euroopas ja Eestis olnud seni kõige nakkavam sotsiaalmeedia vahendusel ning hirmu külvavad inimesed, kes ei hinda kriitiliselt infot, mida tarbivad ja teistelegi niiöelda "nakatumiseks" jagavad.
Türgi saatis Kreeka piirile tuhandeid põgenikke, keda seal aga üle ei lasta. Kreekast selgitab olukorda Ester Laansalu, Türgi poolelt Hille Hanso.
Ettevõtlusminutites tuleb stuudiosse hügieeni-, puhastus- ja erihooldustooteid valmistava ettevõtte Chemi-Pharm juhataja Ruth Oltjer, kellega räägime, kuidas koroonaviiruse levik on nende tegevust mõjutanud.
Üle 100 asutuse ja organisatsiooni ja ligi 2000 eraisikut andsid riigikogule üle pöördumise, mille ajendas Eesti teaduse, sealhulgas Eesti-uuringute ebapiisav rahastamine. Stuudiosse tulevad pöördumise üks algataja, Eesti Rahvaluule Arhiivi teadlane Mari Sarv ja Kunstiakadeemia professor Krista Kodres, kes on olnud ka toetusrahasid jagava Teadusagentuuri hindamisnõukogu liige.

Üha rohkem mõjutab riikidevahelisi suhteid meedia. Ajakirjandusest on saanud võitlusväljak, kus lisaks eri ideedele ja vaadetele löövad usinasti kaasa ka paljud riigid, kes üritavad mõjutada avalikku arvamust endale soodsas suunas. Kui ohtlik on selline olukord? Milline roll on välispoliitika kujundamisel mõttekodadel ja analüüsikeskustel? Kelle huve seal edendatakse?
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.