Oma soovitused parlamendile töö parandamiseks on andnud ka vabariigi president. Neljapäevases opositsioonitunnis tuleb ka nendest teemadest juttu. Saates osalevad Annely Akkermann Reformierakonnast ja Indrek Saar Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast.
Saade on eetris neljapäeval kell 14.05 ja kordub kell 19.05. Küsib Mirko Ojakivi.

Reporteritund. Stuudios on opositsioonipoliitikud
Riigikogu on selleks hooajaks oma töötamise lõpetanud. Suvel otsitakse Eestile järgmist presidenti ja taustal on alanud riigieelarve korrastamise protsess.










































Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.