R 6. märts
 • lugeja
  Ajalehetutvustuses tuleb hakata tutvustama ka Kesk...
 • Kuulaja
  Kuulge saatejuht, täitke ikka oma tö&oum...
 • Ants
  Olen alati oodanud, millal on jälle M Treier ...
 • aivo
  kas saatejuht ei tea, et jääretk, milles...
 • Li
  EESTI LAUL ja pole isegi tõlget ingliskeels...
 • komöödiatervitus!
  Komöödiatervitus produtsentidele nä...
 • Verdään
  VerdÖÖni lahing.
 • õhtupimeduses
  Nüüd, Riigikoguvalimisteks...., on ajaki...
 • Anonüümne
  see kirjakandja nt harju ääremaalon saan...
 • Siiri
  Laud kaetud? Kas lugupeetav Padar ka teab, et maap...

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommik. Rain Kooli

06.03.2015 - 5:30

Täna algab sihtasutus Innove korraldatud kutsehariduse aasta tippsündmus Noor Meister 2015. Sündmusel võtavad mõõtu pea 350 kutseõppurit 25 erialal ja teise päeva õhtul selguvad Eesti meistrid 25 erialal, kellest mitmetel on võimalus Eestit esindada rahvusvahelistel meistrivõistlustel. Kell 7.35 on Vikerraadiol külas 2014. aastal Eesti parimaks kondiitriks tunnistatud Helen Laht ja Innove esindaja Liina Liiv.
Kell 9.15 räägib Piret Kriivan, kuidas Eestit on lõppeval nädalal välismeedias käsitletud.

 
Kommentaarid  
| Veel