T 3. märts
 • wholesale nike nfl jerseys
  Vikerraadio - Vikerhommik - 20.07.2014 - Kommenta...
 • Ants
  Olen alati oodanud, millal on jälle M Treier ...
 • aivo
  kas saatejuht ei tea, et jääretk, milles...
 • Li
  EESTI LAUL ja pole isegi tõlget ingliskeels...
 • komöödiatervitus!
  Komöödiatervitus produtsentidele nä...
 • Verdään
  VerdÖÖni lahing.
 • õhtupimeduses
  Nüüd, Riigikoguvalimisteks...., on ajaki...
 • Anonüümne
  see kirjakandja nt harju ääremaalon saan...
 • Siiri
  Laud kaetud? Kas lugupeetav Padar ka teab, et maap...
 • kuulaja
  HP juht oli Taavi Libe,muidu täitsa asjalik t...

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommik

Margit Kilumets

03.03.2015 - 5:30

Milline inimene seob endas riigikaitse, saatejuhtimise, näitlemise ja nüüd ka töö Riigikogus? See on Reformierakonna ridades kandideerinud Madis Milling. Oma emotsioonidest, ootustest ja tulevikuplaaniest räägib mees 7.35.

Kell 9.15 helistame Peterburgi, kus Mailis Hudilainen tutvustab meile kõmulisemaid teemasid kohalikes ajalehtedes.

 
Kommentaarid  
| Veel