R 21. november
 • sSOQFYJTXmYR
  A pension scheme http://www.p...
 • roger vivier outlet
  Vikerraadio - Vikerhommik - 20.07.2014 - Kommenta...
 • QJidjQMWNfyyINcm
  I want to make a withdrawal http://www.afafosterin...
 • Juhan
  Tere! Miks Hr Treieril sagedasti asendaja on?
 • Helgi
  Tere! Juhul,kui nimetate ainult ÜHT sün...
 • Rain Kooli
  Tänan tähelepanu juhtimast! Ilmutan kahe...
 • ivo
  Rain Koolile teadmiseks, winding road ei ole tuuli...
 • Anne
  Kiidan ülivõrdes tänast vikerhomm...
 • MATI
  Neljapäev oli vanadel eestlastel poolpüh...
 • Li
  Mina tean, et veri pidi just paksuks minema, mittt...

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommik

Andres Ammas

22.11.2014 - 5:30

Euroopa ajakirjanike föderatsiooni aastakoosolekul Moskvas esindab Eestit meie ajakirjanike liidu esimees Meelis Süld. Vikerhommik helistab kolleegile kell 8.30.

Peaaegu kõik me armastame magusat. Nagu šokolaadi kohta naljatamisi öeldakse: üheksa inimest kümnest armastab ja kümnes valetab. "Maiasmoka atlas" on kaante vahele kogunud eri maade magusad visiitkaardid. Raamatu tekstide autor Maris Pruuli on kell 9.20 Vikerhommikul külas ja ajab kuulajail neelud käima.

Reedel töötasid korrakaitsjad inimeste poolt eelmisel nädalal tehtud 3000 ettepaneku alusel just seal, kus liiklejad politsei abi kõige rohkem ootavad. Lumi, lörts ja ootamatu libedus muutsid aga liiklusolud lausa ekstreemseks. Kell 9.40 teeb talgutest ja liiklusoludest kokkuvõtte Põhja prefektuuri liiklusjärelevalve keskuse juht Elari Kasemets.

 
Kommentaarid  
| Veel