R 31. oktoober
 • kuulaja
  Ometi on Vikerraadios üks erapooliku intuatsi...
 • Meelis
  Oleks ju tore kui asutused tegelevad ka ise gripi ...
 • owenile
  Tegu oli Postimehe artikli refereeringuga, Kaljuve...
 • owen
  Keskerakonnast häälerasid kooseluseaduse...
 • lõppdeklaratsioon
  Elu on nii õiglane, et surmast pole pä...
 • Raul
  Vikerhommik koos M.Kilumetsa, M.TREIERI - /PARIM &...
 • Pearu
  Parim Vikerhommiku saatejuht on Margit Kilumets. A...
 • Helgi(mitte Sallo)
  Väga meeldiv on kuulda,et hakkate Horoskoobi ...
 • Saatejuht
  Vabandan, tõesti, vene keel ei ole minu kee...
 • kuulaja
  Šahhovskoi.....rõhk viimasel silbil,...

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommiku teemad

Märt Treier

31.10.2014 - 5:30

Mida mõista liiluspsühholoogilise järelkoolituse all, milleks peavad hakkama valmistuma edaspidi liikluses tabatud roolijoodikud? Valitsuse liikluskomisjoni põhimõtteline heakskiit plaanile on nüüd olemas, aga töö detailidega seisab veel ees. Mis on Maanteeametil selles küsimuses mõttes, räägib kell 7.35 Vikerhommikule lähemalt nõunik Villu Vane.
Rain Kooli otsib Maailm täna rubriigis maailma ajakirjandusest Eestiga seonduvat.

 
Kommentaarid  
| Veel