K 23. aprill
 • akadeemia
  O, o, o.. Swingime öös. Ja kasum lä...
 • Rein
  Mul koolitalumatus.Koolil veel kövasti arengu...
 • Enn
  paar ette'ejdet Margitile . ette'ejttejd...
 • kontekst
  Iga lause nimetab, ning uuele esimehele on öe...
 • meelis 1
  Häid pühi!
 • jaanus 1
  Häid pühi! Vabandage mu torisemist, aga...
 • Pille
  Selle Märdi targutamist, õpetamist ja ...
 • Li
  Kalakotkas istub pesal! Millegipärast pole se...
 • Tibu
  Tere hommikust ja häid pühi!!!.... Treie...
 • varane
  vaadake karukaamerat! platsis!

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommiku teemad

Rain Kooli

23.04.2014 - 5:30

Rahvusringhäälingu uudisteportaal kostitab oma lugejaid ja vaatajaid europarlamendi valimiste eel ülirikkaliku menüüga. Vikerhommiku stuudiosse saabub kell 7.35 peakokk Alo Raun, et anda kuulajatele mekkida, mida head-paremat aadressil valimised.err.ee pakutakse.
Mõttekeskus Praxis on loonud veebilehe www.meieraha.eu/tallinn2014, mis aitab mõista, millised on Tallinna tulud ja kulud. Kell 8.40 räägib Meieraha.ee projektijuht Hille Hinsberg, miks sellist meetodit vaja on ja mis kasu pealinlane sellest saab.
Kell 9.15 toob Külli-Riin Tigasson aga kuulajateni aktuaalsemad teemad Saksamaa ajakirjandusest.

 
Kommentaarid  
| Veel