K 27. august
 • Rain Kooli
  Aitäh osutamast, R. Kooli tegeleb sellega.
 • kuulaja
  Kas R. Kooli saaks kuidagi lahti parasiitväl...
 • retro jordan
  Wonderful course.. a person overlooked a ton of fo...
 • Enn
  võjjmsale ka mina eelistan kääna...
 • võimas
  Nim.võimas;om.võimsa;osast.võ...
 • Helgi
  Mina panen piraka Ennule,kes kirjutab alati raskel...
 • Enn
  täna pean Ammba Anresele piraka + panema . se...
 • kool
  Ekspansioon, kapitalismi kiire laiendamine, on n&o...
 • moncler homme
  Heya now i am initially in this article. I recentl...
 • mbtシューズ 価格
  Images are one of the almost all disregarded facet...

Vikerhommik


Vikerhommik on Eesti raadioprogrammidest hommikul esimene, kuna alustame hümniga juba kell 5.30! Pika hommikuprogrammi nurgakivi on uudised igal täis- ja pooltunnil, pikemad uudistesaated on eetris kell 7.00 ja kell 9.00. Sirvitakse ka trükivärskeid ajalehti, antakse liiklusinfot ning ei puudu ka päevakajalised intervjuud ja stuudiokülalised. Kell 7.20 on eetris "Keelesäuts", kus Egle Pullerits ja Maris Jõks jagavad sõbralikke tähelepanekuid keelekasutuse kohta.
Alates septembrist 2013 tutvustab "Maailm täna" mujal maailmas ilmuvaid ajalehti, samuti võetakse koostöös Eesti saatkondadega üle maailma kokku nädala jooksul maailma meedias ilmunud kajastused Eesti kohta.
Hommikuintervjuusid, rubriiki "Maailm täna", Priit Enneti edastatavat teadusuudist, rubriike "Täna ajaloos" ja "Keelesäuts" ning ka hommikupalvusi on võimalik järelkuulata vajutades kastile KUULA SAADETE ARHIIVI.

Hooajal 2013/2014 moodustavad äratajate tuumiku Margit Kilumets, Märt Treier, Taavi Libe, Meelis Süld, Rain Kooli Lauri Varik ja Andres Ammas; igaüks veidi oma nägu ja tegu nagu iga algav päevgi, mis on alati kordumatu.

Vikerraadio hommikuprogramm ristiti Vikerhommikuks 1998. aastal, enne seda pakkus kuulajale varahommikust seltsi Raadiohommik. Äratajate "kuulsuste saalis" ringi vaadates hakkavad silma sellised nimed nagu Anu Välba, Kristi Aule, Elo Selirand, Tiina Tauraite, Reet Linna, Liina Lepik, Vahur Kersna, Rein Sikk, Ain Saarna, Mart Ummelas, Meelis Kompus, Neeme Brus, Neeme Raud, Priit Põiklik, Andri Maimets, Margus Saar, Johannes Tralla, Toomas Luhats jt. Suviti, kui äratajad kordamööda talveväsimust välja puhkavad, on nii mõnigi nendest saatejuhtidest heal meelel valmis kuulajatega taas Vikerhommikus kohtuma. Maksab vaid raadiokaval silm peal hoida!


Uusim saade:

Vikerhommiku teemad

Rain Kooli

27.08.2014 - 20:50

Riigikogu õiguskomisjon korraldab kolmapäeval arvamusseminari „Kooseluseaduse tahud ja teravikud", kus eksperdid lahkavad kooseluseadust ning räägivad perekonna rollist ühiskonnas. Arvamusseminari juhtiv õiguskomisjoni esimees Neeme Suur on Vikerraadio stuudios kell 7.35, et rääkida, millised on viimased arengud palju poleemikat põhjustanud kooseluseadusega, mida värske uuringu kohaselt ei toeta 58 protsenti Eesti elanikest.
27. augustil tähistab aga RMK Elistvere loomapark Jõgevamaal oma 17. sünnipäeva. Kell 9.15 helistame Elistverre ja uurime pargi juhilt Sirje Saulilt, millest üldse vajadus metsaloomi pargis hoida, kui hästi tänapäeva inimesed loomi tunnevad ja mis sünnipäeval teoksil.
Rubriigis "Täna ajaloos" tuleb muu hulgas juttu Tallinnasse jäänud punavägede taganemisest Teise maailmasõja ajal.

 
Kommentaarid  
| Veel