L 28. veebruar
 • SZSBgeaPoYBhIds
  I'd like to pay this cheque in, please http:/...
 • tGpuuBVxaCuit
  this is be cool 8) http://version22.com/contact/ l...
 • huDUhiRgfo
  I like it a lot http://www.spring-fling.co.uk/even...
 • kRefxMHUpfD
  Your account's overdrawn http://www.holysoake...
 • nVByfgxtICbXCYDghX
  What do you do? https://rarcc.org/contact-us bimat...
 • owen
  Käisin valimas ära ja loomulikult Kesker...
 • MBIvprJnLN
  This site is crazy :) http://www.spring-fling.co.u...
 • rRqPnOsAOByn
  I'd like to pay this in, please https://rarcc...
 • zvMuKRwVm
  I enjoy travelling http://www.bethelhebrew.org/abo...
 • M@S. Hi.
  Valige või ärge valige - valimiss&uum...

Uudis+ arhiiv: 2012 - Veebruar

Uudis+

Arp Müller, Lauri Varik

14.02.2012 - 12:15

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv käis välja mõtte, et võiks arutleda topeltkodakondsuse võimaluse üle. Kell 12.20 kõneleme sel teemal siseministeeriumi osakonnajuhataja Ruth Annuse ja Tallinna Ülikooli professori Raivo Vetikuga. Aivar Hundimägi kommentaar on madalatest palkadest ja välismaale tööle minekust.
Kell 13.20 on stuudios Eesti Rahva Muuseumi direktor Krista Aru, räägime uue maja projekti minevikust, olevikust ja tulevikust.
Kell 15.20 tulevad külla noored filmireÅžissöörid Arun Tamm ja Andres Köpper, kelle kriminaalkomöödia "Vasaku jala reede" on kinodes alates reedest. Ester Vilgats uurib munitsipaalelamu ehitamist Pärnusse, sellest kell 15.40.
Välisteemades: kell 12.45 on stuudios TTÜ professor Rainer Kattel, kellega arutame nii Kreeka kui ka teiste EL riikide kriisimeetmete asjakohasuse üle. Kell 13.10 vaatame Hannes Hanso abiga tagasi Türkmenistani presidendivalimistele. Läti tähtsamatest uudistest teeb kell 15.30 ülevaate Ragnar Kond.

 
Saate muusika:

Airi Ojamets ja Kaidi Feldmann - Naised on hoos
MAARJA - Homme
Aurélie CABREL - J'ai cherché
NERDEE - Ivy
JAAK JOALA - Lady Madonna ' 70
JUSTAMENT - Interneidis
CROWDED HOUSE - Weather With You
APELSIN - Moosivaras(Instr.)
GEORGE HARRISON - Gone Troppo
REGATT - Kui kunagi veel näeme
JOHN MAYER - Say
JANA KASK - Miks?
ILONA AASVERE & BEERGRASS - Ootus
R.E.M. - Shiny Happy People

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Mall Mälberg, Lauri Hussar

13.02.2012 - 12:15

Tänase saate avaloos räägime peaministri skandaalsest ACTA-teemalisest sõnavõtust. Stuudios on kommunikatsiooniekspert Janek Mäggi. Ka Rain Kooli keskendub meediakommentaaris ACTAle ning leiab, et ACTAst arusaamine on muutunud usuküsimuseks. Kell 13.20 on meil külas Riigikogu õiguskomisjoni aseesimees Kalle Laanet ja EPL-i ajakirjanik Kadri Ibrus. Teemaks inimkaubandus ja prostitutsioon ning Riigikogu menetluses olev eelnõu, mis muudab prostitutsiooni vahendamise isikuvastaseks kuriteoks.
Välisteemad: Olukorrast Ateenas räägib Eesti suursaadik Kreekas Andres Talvik. Andres Herkel valiti ENPA tähtsa monitooringukomitee juhiks. Küsime, mida see komitee teeb ja kui tähtis see on. Rootsi uudiseid Anu Kaupmehelt kell 15.30. Viimases tunnis tutvustab Peeter Helme Umberto Eco raamatut "Noore romaanikirjaniku pihtimused"ja Ivar Soopan viib meid kurssi olukorraga Läänemaa jääteedel.

 
Saate muusika:

ALEX BAND - Euphoria
LENNA - Mina jään (Eesti laul 2012 poolfinalist)
ARE JAAMA - Vapper jänes (instr)
VONDA SHEPARD - Hooked On A Feeling
BLACKY - Üx väike
JOHN MAYER - Say
DUTCH DRUMS - Festa Del Ritmo (instr.)

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Kaja Kärner, Tarmo Maiberg

10.02.2012 - 12:15

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon kaasas täna oma koosolekule nii majandus- kui ka rahanduskomisjoni. Mida arutati, mida otsustati , sellest räägib komisjoni esimees Taavi Rõivas. Agu Uudelepa nädalakommentaar on seemnete söömisest, fooliumimütsist ja mullivannist ehk mida teeb ACTA Eesti poliitikutega?
Kaitseministeeriumi plaan laiendada 2008. aastal asutatud Nursipalu harjutusvälja, põrkub kohalike inimeste vastuseisule. Sõna saavad Võru maavanem, Rõuge ja Sõmerpalu vallavanem, Kalvi Kõva Riigikogust ja Rauno Veri kaitseministeeriumist.
Kunda jõgi ajab üle. Olukorda kommenteerib keskkonnaameti looduskaitsenõunik Teet Koitjärv.
Kultuurist: Catarina Mora Flamenkoteater annab praegu Eestis kontserte ning tuleval nädalal toimub pianist Age Juurikase täispikk soolokontsert.
Välisteemad: kaitseminister Mart Laar vastab, miks NATO pikendas kolmapäeval Balti õhuturbemissiooni tähtajatult. Moskva uudiseid kuuleme Krister Pariselt.


 
Saate muusika:

UNISTUSTE BÄND 2011 - Sülita vaid allatuult
TõNIS MÄGI & BALTIKA - Heidy
BEATLES - Maxwell's Silver Hammer
ALISTER - Drame chez les riches
ABBA - Head Over Heels
Eliisa Kõiv, Fredi Kaasik & Leegitoru - Päike
THE BAND PERRY - All Your Life
Nele-Liis Vaiksoo - Kõik Soovid Kord Saad
GREEN DAY - Extraordinary Girl
O.A.R. - The Stranger
ROXETTE - Way Out
ELTON JOHN - Nikita
MARTEN KUNINGAS - Tuul on pöördunud
TONY ALLEN feat. SANDRA NKAKE - Where The Streets Have No Name

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Arp Müller, Lauri Varik

09.02.2012 - 12:15

Riigikogu kiitis teravale kriitikale vaatamata heaks kõrgharidusreformi. Mida see Tartu Ülikoolile kaasa toob, küsime kell 12.20 õppeprorektor Martin Hallikult. Rein Pakk mõtiskleb reklaami üle. Kell 13.20 räägime kurikuulsast ACTA-st, stuudios on tehnoloogiaajakirjanik Veiko Tamm ja Andre Pung välisministeeriumist. Kunstilugu kell 15.20 tutvustab Eesti kaasaegse klaasikunsti näitust. Kell 15.40 uurime Maanteeameti Lääne regiooni direktorilt Enn Raadikult, kuidas edeneb jääteede rajamine mandri ja saarte vahele.
Välisteemad: Riigikogu riigikaitsekomisjoni liikmed viibisid läinud nädalal visiidil Afganistanis, kell 12.45 on stuudios komisjoni esimees Mati Raidma. Maldiividel toimus riigipööre, sellest saarestikuriigist räägime kell 13.10 Heiki Suurkasega. Kell 15.30 vahendab Soome uudiseid Rain Kooli.

 
Saate muusika:

SAHLENE - Runaway
VAIKO EPLIK JA ELIIT - Hüvasti maa
NICK CARTER - I Got You
ARE JAAMA - 3 filmi kuus (instr)
HENRY LAKS & CULT RUKKIS - Sooja Saabudes On Soovitav
OUTLOUDZ - All For You
OTT LEPLAND - Kuula (Eesti laul 2012 poolfinalist)
MAHAVOK - Kultuuritarbija (instr)

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Mirko Ojakivi, Lauri Hussar

08.02.2012 - 12:15

Täna räägime taas haldusreformist, seda nii Taani kui ka Soome näitel, aga kindlasti ka toimuva rahvaloenduse tulemuste ootuses. Stuudios on Tartu Ülikooli regionaalplaneerimise dotsent Garri Raagmaa. Seejärel kuulete Ivan Makarovi kommentaari. Kell 13.20 räägime tippspordi rahastamisest. Stuudios on tippspordi rahastamist kritiseerinud Riigikontrolli auditi koostanud Külli Nõmm ja kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil.
Välisteemad: Rumeenia peaminister Emil Boc pani nädala alguses ameti maha. Tegemist on juba mitmenda Euroopa riigijuhiga, kes pidi majanduskriisist tingitud kärpepoliitika tõttu tagasi astuma. Helistame Bukaresti Eesti aukonsulile Ingrid Cristea Vendelinele, et uurida Rumeenia poliitilist olukorda. Kas Euroopa Liit peaks jätkama toiduabi jagamist puudust kannatavatele inimestele ja kas lõpuks ometi alandab Euroopa Liit patentide taotlemisega seotud kulusid, sellest räägib Mare Haab Euroopa parlamendi infobüroost. Kell 15.30 võtame ühendust Neeme Rauaga. Kuulete ka muusikauudiseid Taavi Otsuselt ning Ester Vilgats teeb tutvust Pärnu lahel jääd murdva mitmeotstarbelise laeva EVA316-ga.

 
Saate muusika:

RIHO SIBUL - Tänava Ääres
MARMADUKE - Rubber Lover
NICKLEBACK - Photograph
VAIKO EPLIK JA ELIIT - Sylvester otsustab surra (raadio variant)
TOM PETTY - I Won't Back Down
HERMAN'S HERMITS - No Milk Today
PRETENDERS - Human

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Arp Müller, Lauri Varik

07.02.2012 - 12:15

Arstiteadusüliõpilased on mures tervishoiusüsteemi jätkusuutlikkuse pärast. Kell 12.20 on stuudios Helen Lempu ja Liisa Kullamaa. Andres Arrak on kriitiline välismaale parema palga otsinguile läinute aadressil. Kell 13.20 väitleme Kreeka abipaketi üle, mille suhtes peab Riigikogu peagi tegema otsuse. Stuudios on Taavi Rõivas ja Rainer Vakra.
Filmirubriigis kell 15.20 räägime Mare Pedanikuga KUMU dokumentaalfilmiprogrammist. Seto lugu tutvustab värsket seto köögiraamatut.
Välisteemad: Kell 12.45 käsitleb poliitikavaatleja Toomas Alatalu Fatahi ja Hamasi leppimisprotsessi Palestiinas. Kell 13.10 võtame ühendust Hispaaniaga ning Helen Eelrand selgitab, miks on kohtu alla antud Franco aegseid inimsusevastaseid kuritegusid uurida soovinud kohtunik. Kell 15.30 kirjeldab Ülle Toode lumerohkusest ja külmast põhjustatud probleeme Itaalias.

 
Saate muusika:

VINLAND - Sina olid siin
JOHN FOGERTY & BRUCE SPRINGSTEEN - When Will Be Loved
SINGER VINGER - Midagi siit, midagi sealt
THE BLUE EYED BETTY - My Song Is Love
STAR SISTERS f. MERIBEL MÜÜRSEPP - Mr. Right (EESTI KEELES)
EWERT AND THE TWO DRAGONS - Jolene
HUUBERT - Sein on ees
RIGHT SAID FRED - Jump Start

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Mall Mälberg, Lauri Hussar

06.02.2012 - 12:15

Justiitsministeerium kaalub seadusemuudatust, mis kohustab ka tühjalt seisvate eluruumide omanikke neid kortereid kütma. Sel teemal räägime vastava ettepaneku teinud korteriühistute liidu juhatuse liikme Urmas Mardiga. Rain Kooli meediakommentaar keskendub täna suurriikide meediadiktaadile. Kell 13.20 on meil külas SDE Riigikogu
fraktsiooni liige Jaak Allik, kellega räägime sotside peagi valmivast manifestist.
Välismaalt: Soome uuest presidendist Sauli Niinistöst kuuleme Margitta Otsmaalt. Kuninganna Elisabethil täitub 60 aastat troonil, sellest räägib Raimo Poom. Anu Kaupmees pajatab Rootsi uudistest. Peeter Helme raamatukommentaar on P. I. Filimonovi luulekogust "Väärastuste käsiraamat" ja Jüri Nikolajev uurib, kuidas külm idavirulasi näpistas.

 
Saate muusika:

MAHAVOK - Kõik on hea
TõNU RAADIK JA ANS. - Kohtumine (84)
JUSTAMENT - Kaugelt Maalt
BONNIE RAITT - Something To Talk About
GOMEZ - See The World
RZA feat XAVIER NAIDOO - Ich kenne nichts
LAURA JUNSON JA ERKO NIIT - Kinnisilmi
INDREK RAADIK - Silmad lahti tee
SCANDINAVIAN MUSIC GROUP - Kaunis Marjaana
UNISTUSTE BÄND 2011 - Sülita vaid allatuult
CHIEFTAINS & CORRS - I Know My Love
MARVI VALLASTE - Homme hommikul
DAVE KOZ - Let It Free (Instr.)
Nicolas GHETTI - J'veux du beau

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Kaja Kärner, Tarmo Maiberg

03.02.2012 - 12:15

Tänase saate peateema on sotsiaalministeeriumi plaan jätta töövõimetuks tunnistatud, kuid siiski tööl käivad inimesed hüvitisest ilma. Selgitavad sotsiaalminister
Hanno Pevkur (pildil) ja Eesti Puuetega Inimeste Koja juhatuse liige Toomas Mihkelson.
Kehvadest tervisenäitajatest Ida-Virumaal kuuleme Ago Gaškovi vahendusel.
Juhan Kivirähk räägib okupatsioonist ja moratooriumist.
Kultuuriministeeriumi asekantsler Ragnar Siil tutvustab tänuüritust Nukuteatris.
Tutvustame ka Georg Otsa Muusikakooli uut barokkorkestrit Nova Casa ja selle juhti Reinut Teppi.

Välisteemad: Liibüa pealinnas Tripolis käisid kolmapäeval ägedad lahingud. Riigi hetkeseisu hindab Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse vanemteadur Erik Männik.
Eelseisvaid Soome presidendivalimisi kommenteerib AK välisuudiste toimetaja Arni Alandi.
Homme peaks Moskvas toimuma mitu suurt meeleavaldust, eelmeeleoludest räägime Krister Parisega.

 
Saate muusika:

LAURA JUNSON JA ERKO NIIT - Kinnisilmi
PINK MARTINI - Symphatique
NATALIE IMBRUGLIA - Shiver
JETHRO TULL - Too Old To Rock 'N' Roll: Too Young To Die
ROCK HOTEL - Üksildane Rong
CHANNEL TWO - Across Waters (Instr.)
VONDA SHEPARD - What Becomes Of The Brokenhearted
2 QUICK START - Midagi ammust ja midagi uut
SHERYL CROW - Not Fade Away

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Lauri Varik, Arp Müller

02.02.2012 - 12:15

Sotsiaalministeeriumi kava näeb ette viia kutsehaigetega tegelemine Töötukassa alla, sealhulgas rahastamine. Mida arvab sellest kutsehaigete liit, sellest kell 12.20. Riho Laurisaar mõtiskleb kommentaaris, kes me oleme või olla tahaksime.
Sotsiaaldemokraatide värsked partnerid Vene Erakonnast ehmatasid käsitlusega okupatsioonist. Kell 13.20 on stuudios Indrek Saar, et rääkida kahe erakonna ühinemisest lähemalt.
Kunstilugu kell 15.20 tutvustab kauneimaid raamatuid. Kell 15.40 räägime liiklusrubriigis odomeetri kerimisest ja auto läbisõidu võltsimisest Timo Vijariga Maanteeametist. Välisteemad: kell 12.45 tutvustab Dea Martinjonis Euroopa kultuuripealinna 2012 Portugalis - Guimarãesi. Kell 13.10 räägime Laura Alviniga Falklandi sõja 30. aastapäeva eel kasvanud pingetest Argentina ja Suurbritannia vahel. Kell 15.30 vahendab uudiseid Soomest Rain Kooli.

Foto:ERR

 
Saate muusika:

TRAFFIC - NASA (Eesti laul 2012 poolfinalist)
VILLAINS - Let's Forget About It Tonight
KOLLANE ALLVEELAEV G - Ootan ja ootan
MADELEINE PEYROUX - I'm All Right
HOMENS DA LUTA - A Luta e Alegria (Portugal)
LENNA KUURMAA - Kotkasilm
NEW RHODES - Quando, Quando, Quando
CHIEFTAINS & CORRS - I Know My Love

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Uudis+

Piret Kriivan, Lauri Hussar

01.02.2012 - 12:15

39 Eesti ühiskonnategelast ja ettevõtjat tegid ettepaneku jäädvustada Venemaa esimese presidendi Boriss Jeltsini (foto: Vikipeedia) panus Eesti taasiseseisvumisse mälestusmärgiga. Sel teemal räägime ühe allakirjutanu Igor Gräziniga. Seejärel kuulete Ivan Makarovi kommentaari.
Kell 13.20 on meie külaliseks põhivõrguettevõtte Elering juht Taavi Veskimägi, kellega räägime firma käekäigust eelmisel aastal ja Eesti energeetikasektorit ees ootavatest muutustest.
Välisteemad: ÜRO Julgeolekunõukogus lõppes Süüria debatt tulemusteta. Nõukogu arutas, kas kiita heaks Araabia liiga plaan kutsuda üles vägivalda lõpetama ja president Bashar al-Assadi tagasi astuma. Süüria olukorda kommenteerib Hannes Hanso.
Külm ilm on Kesk- ja Ida-Euroopas võtnud elu rohkem kui poolesajalt inimeselt, ainuüksi Ukrainas on hukkunuid 30 . Missugune on ilm Venemaa pealinnas Moskvas, räägib Krister Paris.
Ameerika Ühendriikides on järjekordse presidendikandidaadi hääletuse võitnud Mitt Romney. Kommentaar Neeme Raualt. Veel kuulete muusikauudiseid Maian Kärmaselt ja Jüri Nikolajev teeb ülevaate Ida-Virumaa suusatamisvõimalustest.

 
Saate muusika:

LENNA - Mina jään (Eesti laul 2012 poolfinalist)
THE REMBRANDTS - Just The Way It Is, Baby
JAAK JOALA/ LAINER - Neli Teed
KENNY BURRELL - See See Rider (Instr.)
UNISTUSTE BÄND 2011 - Sülita vaid allatuult
CHACHA ROOTS - Talv
JIM STURGESS - All My Loving
ARE JAAMA - 3 filmi kuus (instr)

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel