R 27. veebruar
 • NCGSJMZxNvqHZe
  Would you like to leave a message? http://www.nude...
 • Karla
  ON lubajad PARTEID ja TEGUDE parteid. Valige tegud...
 • kalju pärn
  Siin on see libaaadres "VAARIKA" http...
 • kalju pärn
  E-hääletaminie näites nägudesa...
 • Mihkel Mustamäelt
  Valimistest. IRL lubas 2007.a. annab sooja salli j...
 • Sirje
  Arvatavasti oleks e-hääletusel osalenute...
 • No kuulge...
  Terevisiooni lahkel loal oli täna hommikul k&...
 • lii
  e-hääletus on hea asi. Aga kuidas kujune...
 • GEB
  Urve Eslase kommentaarist... Kes on lugenud, sai a...
 • Enn
  läksime Kallasega jõe kallasele ajjge ...

Uudis+

Arp Müller, Lauri Varik

23.02.2012 - 12:15

Riigikogu peab tänastel erakorralistel istungitel otsustama, kas Eesti toetab Kreeka abipaketti. Saate avaintervjuus hindab seda välis- ja Euroopa Liidu asjade komisjoni liige Jevgeni Ossinovski. Maarja Kangro räägib oma tänases kommentaaris poliitilise luuletuse kirjutamisest.
Kell 13.25 helistame Californiasse Mare Taageperale, kes pälvis presidendilt Valgetähe III klassi ordeni, aga täna seda vastu võtta ei saa.
Kunstiloos kell 15.20 tuleb juttu Dolores Hoffmani kuulsast klaasvitraažist teletornis, mis vahetab asukohta. Liiklusrubriigis kell 15.45 on stuudios Tõnu Asandi Maanteeametist, kellega analüüsime liiklusloenduse tulemusi.
Välisteemad: Kell 12.45 kuulete intervjuud raamatu "Minu Kasahstan" autori Katri Kuusiga. Samast regioonist, peatselt Eurovisiooni lauluvõistlust võõrustavast Aserbaidžaanist teeme juttu kell 13.10 ajakirjaniku Jüri Muttika ja Eesti-Aserbaidžaani Kaubanduskoja esinaise Jana Krimpega. Kell 15.30 vahendab Soome uudiseid Rain Kooli.

 
Saate muusika:

MAARJA - Valed Vaid
ZUCCHERO & SINEAD O CONNOR - Va Pensiero
MARJU KUUT - Luule sünd
THE BLUE EYED BETTY - My Song Is Love
EL & NIKKI - Running Scared (Aserbaijan)
VAIKO EPLIK JA ELIIT - Armastus päästab maailma
MAROON 5 - Crazy Little Thing Called Love
JOHN MAYER - Say

 
Kommentaarid    Paku saate teema  
| Veel

Lisa kommentaar:
Teie nimi:
Kommentaar:

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist ja halvustamist. Kommenteerida võib arvamusi ja mõtteid, kuid hea tooni juurde ei kuulu põhjendamatud rünnakud isiku vastu.


Ilme 23-02-12 14:20
On öeldud, kui oled vigadeta, siis võid võtta kivi ja visata.INIMESED, KES TAHAVAD IKKA OTSIDA LUUKERESID TEISTE KAPIS ON UNUSTANUD, ET MEID ON ÕLDSE VEIDI ÜLE MILJONI JA MEIL EI OLE KUSAGILT VÕTTA NÖ. SAMA ARV PUHTA LEHEGA EESTLASI. TAVAPÄRASELT ON SELLISED INIMESED LEIDNUD, ET NEMAD ON MUUTUNUD SÜGAVALT ISAMAALISTEKS, TEISED SEDA EI OLE. TULEME IKKA KÕIK ÜHEST AJAST.
VASTUSEKS KÜSIMUSELE - KAPO ON KINDLASTI MUUTUNUD TUGEVAMAKS.

to to to reporterile 23-02-12 14:15
Olen nõus, et Reformierakond on alla käinud võrreldes oma algusaegadega - puuduvad säravad isiksused nagu Mereste ja Kirsipuu. Teisest küljest võib selle allakäigu panna arvestatava opositsioonierakonna puudumise arvele. Lõdvaks laskmine on võimalik, kui kõik tuleb liiga kergelt.

to to reporterile 23-02-12 14:11
Sellega ei ole midagi lahti, igaüks võib toetada, keda tahab. Reporteritelt ootaks saatejuhtimisel erapoolikust. Kallase ajal oli reform tarkade erakond, ma ei valinud neid, aga austasin. Ansipi ajal kahjuks enam enam mitte.

reporterile 23-02-12 14:06
Väljendusin eelnevalt vist valesti, õigem oleks: sa ei ole rumal, töötad lihtsalt valitsuse kontrollitavas Vikerraadios.

to reporterile 23-02-12 14:03
Mis selle Ansipi pooldamisega siis lahti on, isegi kui reporter toetaks Ansipit? Keda ise toetad muidu?

Jussile 23-02-12 14:00
Tabamine eeldab paratamatult, et on, keda tabada.

reporterile 23-02-12 13:58
Sa ei ole rumal, oled lihtsalt Ansipi pooldaja. Proua arvas ilmselt, et KAPO peaks Ansipit ka uurima , seoses tema endiste ametkohtadega. Nii sain mina sellest helistajast aru.

Juss 23-02-12 13:56
Küsimus on, et kas tabamine näitab nõrkust või tugevust. Kuidas saab TABAMINE nõrkust näidata?

Ma ei usu ka mitte kedagi 23-02-12 13:56
Kuidas ütles naine telefoni teel, ma ammu ei usu ka mitte kedagi meie riigis, sh KAPO.
See on väga hirmus, et me elame niisugustes tingimustes, kus inimene ei usu mitte kedagi!

Kuulaja 23-02-12 13:55
Ei maksa arvata, et spioone värvatakse kuskilt külaraamatukogust või supermarketist. Värvatakse ikka sealt, kus on infot, mida vajatakse. Nii et tubli, kapo! Ja me ju keegi ei tea, kui paljudel agentidel praegu veel silma peal hoitakse.

see on 23-02-12 13:54
NÕRKUS.

Serviti 23-02-12 13:51
KaPo tugevus järjest tõuseb kuni .. jääb ainult härra Aeg

ainult 23-02-12 13:46
nõrkust

Nii ja naa 23-02-12 13:41
Konkreetne juhtum näitas tugevust, riigiteeturite paar tabati.
Riigireeturid, elamislubade jagajad ja kvooditõstjad Vaher ja Parts on ikka veel ministritoolidel ja Kabrits riigikogus, kuigi oli teada, millega nad tegelesid, näitab KAPO nõrkust . Hullem veel, asja summutamiseks lennati suurte jõududega keski ründama.

Maire 23-02-12 13:40
Nutikalt püstitatud küsimus. Tabamine ei saa ju nõrkust näidata. Nõrkust näitavad muud asjaolud, kas või see, et info edastamine kestis mitmeid aastaid. See on mõtlemise koht.

Holmes 23-02-12 13:26
Nii mitu aastat jälgiti, lasti infi edastada...nüüd siis võeti kinni! K u m m a l i n e!
Millegipärast meenub too heledais rõivais ,vist, venelane, kes maha lasti KAPO hoones!Kelle juurde ta siirdus, miks kohe maha kõmmutati!?Onju võimalus lasuga uimastada, hiljem teada saada ,kelle juurde, miks too isik siirdus!?Kuidagi veider mõte tuli sellest segasest loost!Tappa on lihtne, kui ta arvatavalt võis kedagi paljastada???????

Penskar 2. 23-02-12 13:19
Vab, jäi ära peamine! See on katastroof! pealegi poole aasta vahega. Kas et anna või orden, et aastaid töötati kõrvuti ja ei mingit sotti asjast? Avastatakse järgmine ja veelgi suurem? valmisolek ja veelgi suurem avastamise
rõõm? Hakakem parem oletama, kes on see järgmine.

KAPO toetaja 23-02-12 13:15
Kas väidetava riigireeturi tabamine näitab KAPO tugevust või nõrkust? Näitab arvatavasti mõlemat - näitab värbamise nõrkust, sisekontrolli tugevust. Mul tekkis küll kaks küsimust tabatud ametniku ja ta kolleegide pädevuse suhtes: 1) miks riigireetur uskus, et ta vahele ei jää? ning 2) miks ta lõpuks ikkagi ei suutnud vahelejäämist vältida?

nentija 23-02-12 13:11
See näitab kahtlemata tugevust, sest tuleb arvestada, et FSB on väga tugev vastane, mastaapne ja professionaalne ja omab IGAL JUHUL endale vajalikke spioneerijaid teistes riikides.

Kui meie nad paljastada suudame, siis see on meie tugevus.

hea ilus haldjas 23-02-12 12:49
Ma kirjutaksin poliitilise luuletuse kunstnikest, kes ihaldavad paremat maailma. Ja siis räägivad sellest, süüdistades kõiki teisi küündimatuses ja hea tahte puudumises.

Krista 23-02-12 12:45
Töötasin koos vene rahvusest inimestega palju aastaid.Olmetasandil olid nad väga kenad inimesed.Kui aga jutt läks Venemaale,siis oli näha,et nad ei muutu kunagi.Jäägitult Venemaa pooldajad.Samasugused on ka Dressenid ja Ossinovskid.

Penskar 23-02-12 12:37
Kuidagi väga lähestikku on vene spiooni avastamine ja Robert S. Muelleri visiit! Kas need asjad pole mitte väga seotud? Piinik vähemalt. Kes astub tagasi? Naerukoht!

jaanus 23-02-12 12:36
Liiga palju on KAPO-ga probleeme. Tõenäosusteooria järgi ei saa kunagi kõiki reetureid kätte, aga peaks olema asutusi, kus neid ei tohiks üldse sattuda. KAPO on selline asutus.

Liina 23-02-12 12:26
Karu tuletas ennast meelde, et me mitte kergeusklikeks ei muutuks. Ma ei usu hundi head nägu, hunt vaatab ikka metsa poole. Sotsdemid võiksid ka hoogu maha võtta.

Sicher 23-02-12 12:25
Kellelegi pole vist saladus, et Eesti on paksult täis Vene agentuuri. See, et 20 aasta jooksul on nüüd üks agent lõpuks paljastada suudetud (Simm ei lähe arvesse, see tegelane paljastati teiste poolt), ei näita küll mitte kuidagi tugevust.

Enn 23-02-12 12:19
kui lähtuda ainult ühest avastatust sis muidugi on se kõva tase . aga palju meil neid koputajaid vel varjulonn ? onn ju selge et kõik ei tule päävavalgele ning koputamine KaPost jätkub ni itta kuiga läändä .
ültse aga minnakse mööda neist reeturitest kes 2003.a rahvaäälätusel reetsid iseseisvuse Tojtslandile ? neid oli ju tervelt 2/3 äälätanutest !
et aga see oli ebasääduslikult võimuloleva kliki enda eesmärgiks sis loomulikult peab ka riigi ringääling ning säälulga ska vikerraadio selle ajaloolise tõiga mahavaikima .
muidugi küsitakse vastu et kas nüüd onn elu kehvem ? ehk nagu Pussi Sorsipuhul, et oli küll massimõrvar aga ta oli MEJJE mõrvar !