Vikerraadiost

Vikerraadio on rahvusringhäälingu raadiojaam, mis ühendab Eesti raadiokultuuri parimad traditsioonid uute ideede ja kaasaegsete tehniliste võimalustega.
Vikerraadios on tasakaalus sõna ja muusika. Rõhk on informatsioonil, analüüsil ja üldhuvil. Ka oma kuulajatelt ootame kaasamõtlemist ja kaasalöömist.
Uuringute põhjal on Vikerraadio kuulatavaim raadiojaam Eestis, ühtlasi parim informeerija ja ühiskonna mõtestaja.
Vikerraadio alustas saateid 3. aprillil 1967. aastal.
Vikerraadio peatoimetaja on Riina Rõõmus.

Loe rohkem meie tegemistest siit >>

* * *

Raadios käib kaks korda nädalas koos üks rõõmsameelne ja sõbralik seltskond - Raadio Laste Laulustuudio. Oma laululapsed on Raadiol olnud juba alates 1945. aastast. Loe edasi

Õnnesoovid

Õnnesoovid on eetris igal hommikul kell 9.50.
Õnnitleme eakaid inimesi alates 80. eluaastast.
Kui soovite kedagi õnnitleda, palun saatke e-kiri aadressile onnitlused@err.ee, kus on kirjas õnnitletava nimi, vanus, õnnitlus ja õnnesoovijad, samuti päev, millal õnnitlus peaks eetris olema.
Õnnitlus peab meieni jõudma vähemalt kolm tööpäeva enne tähtpäeva. Õnnitlusi võib saata ka postiaadressil "Õnnesoovid. Vikerraadio. Kreutzwaldi 14, 10124 Tallinn." Telefoni teel õnnesoove vastu ei võeta.


* Kultuuriteated >> loe siit!

* Kokkutulekud

Kokkutulekuteateid edastab Vikerraadio juhul, kui on tegemist terve kooli kokkutulekuga, kõrgkoolide puhul teaduskonna kokkutulekuga.
Muid teateid Vikerraadio ei edasta.
Teateid võetakse vastu e-kirja teel teated@err.ee

Kaebused

Kui teil on ettepanekuid või kaebusi Vikerraadio ajakirjandusliku külje asjus, võtke kõigepealt ühendust saate tegijate või Vikerraadio toimetusega.
Kui vastus ei rahulda, võite oma tähelepaneku esitada aadressil kaebused(at)err.ee või telefonil 611 4117.
Kaebusi ja ettepanekuid hea ajakirjandustava ja ajakirjanduseetika küsimustes võtab vastu ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk.

Kontakt

elektronpost: viker@err.ee
telefon: 611 4318
postiaadress:
Gonsiori 21, Tallinn 15020

VIKERRAADIO SAGEDUSED

Tallinn 104,1 MHz
Koeru 105,1 MHz
Valgjärve 106,1 MHz
Tartu 106,7 MHz
Pärnu 104,8 MHz
Kohtla-Nõmme 105,4 MHz
Sauvere 105,6 MHz
Narva 104,7
Viiratsi 107,0 MHz
Haapsalu 105,3 MHz
Kõrgessaare 91,2 MHz
Orissaare 105,9 MHz
Märjamaa 95,7 MHz
Pehka 106,0 MHz
Sõrve 92,1 MHz

Vikerraadio toimetus

foto
Riina Rõõmus

peatoimetaja
riina.roomus@err.ee

foto
Anneli Milistver

Vikerraadio tegevtoimetaja
anneli.milistver@err.ee

foto
Taavi Otsus

muusikajuht
taavi.otsus@err.ee

foto
Jaan Elgula

toimetaja
jaan.elgula@err.ee

foto
Maian Kärmas

toimetaja
maian.karmas@err.ee

foto
Kaja Kärner

vastutav toimetaja
kaja.karner@err.ee

foto
Taavi Libe (5)

toimetaja
taavi.libe@err.ee

foto
Sten Teppan

toimetaja
sten.teppan@err.ee

foto
Arp Müller

toimetaja
arp.myller@err.ee

foto
Lauri Varik

toimetaja
lauri.varik@err.ee

foto
Mirko Ojakivi

toimetaja
mirko.ojakivi@err.ee

foto
Krista Taim

toimetaja
krista.taim@err.ee

foto
Meelis Süld

vastutav toimetaja
meelis.suld@err.ee

foto
Margit Kilumets

toimetaja
margit.kilumets@err.ee

foto
Piret Kriivan

toimetaja
piret.kriivan@err.ee

foto
Anne Erm

toimetaja
anne@jazzkaar.ee

foto
Urmas Vadi

toimetaja
urmas.vadi@err.ee

foto
Peeter Helme

toimetaja
peeter.helme@err.ee

foto
Priit Ennet

toimetaja
priit.ennet@err.ee

foto
Haldi Normet-Saarna

toimetaja
haldi.normet@err.ee

foto
Marje Lenk

toimetaja
marje.lenk@err.ee

foto
Ülle Karu

toimetaja
ulle.karu@err.ee

foto
Tõnis Tirel

toimetaja
tonis.tirel@err.ee

foto
Maris Tombach

helioperaator
maris.tombach@err.ee

foto
Vivika Ludvig

helioperaator
vivika.ludvig@err.ee

foto
Anna-Maria Kurrel

helioperaator
anna-maria.kurrel@err.ee