23. aprillil

Heli jälg ajas. Bryan Ferry

23.04.2017

Kuulake vaid Bryan Ferry häält!
Igatsev, paitav, võrgutav ja saladusi täis. Stiil ja elegants on sõnad, millega on iseloomustatud nii tema lavaesinemisi kui muusikat, välimusest rääkimata.
Kuidas too Kirde-Inglismaal, talumehe peres sündinud poiss nii kaugele on jõudnud? Teadagi talendi, tohutu töö ja perfektsionismini tõusnud täiuse ihalusega.
Bryan Ferryle on alati kõlvanud vaid kõige parem nii muusikas kui kõiges muus.

Loe edasi

Kommenteeri

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Saatest

Vikerraadios kõlab alates 15. jaanuarist 2017 kord (või kaks) kuus pühapäeva pärastlõunati uus saade "Heli jälg ajas", kus Helgi Erilaid meenutab rokiajastu klassikuid.
Saatejuhi sõnul on tulekul hulk saateid meistritest, kes on oma loomingus jäänud moevooludest sõltumatuks. Erilaid lisas, et muusikutest saateid teha on tema jaoks lihtne - nende looming on rõõmustavalt raadiopärane.
"Astugem siis nüüdsest pühapäeviti, ikka kiviste aja jälgede tunnil, rännakut rokiajastu värvikasse ajalukku. Seal on ilmatu hulk väärikaid meistreid, kes on aastakümneid väsimatult, üha kasvava professionaalsusega, moevooludest sõltumatult, kuid ikka ajaga kaasas käies oma laule loonud ja esitanud," kirjeldas Helgi Erilaid.

Esimene saade 15. jaanuaril on pühendatud Leonard Cohenile. Ees ootavad John Fogerty, Bryan Ferry, Bob Dylan, Johnny Hallyday, Roberto Vecchioni ja paljud teised.

Ülejäänud kolmel pühapäeval rõõmustab kuulajaid nii nagu varemgi imelistest ehitistest kõnelev "Aja jälg kivis".

"Põnev on rännata mööda aja lugematuid kiviseid jälgi, olgugi kõigi nende paleede ja losside, kirikute ja katedraalide ajalooline suursugusus hääletu," ütles Helgi Erilaid.

"Heli jälg ajas" ja "Aja jälg kivis" on Vikerraadios pühapäeviti kell 16.05. Saadete autor on Helgi Erilaid.