"Ma elan siin" 25. märtsil

Ma elan siin. Jaapanlane Ryosuke Kurahashi (1)

25.03.2017

Ryosuke Kurahashi on Eestis elav jaapanlane. Vanemad panid poisi juba maast-madalast muusikat õppima ja see kandis ka vilja. Muusikaõpingutega sidus Ryosuke end ka pärast keskkooli. Ühel ilusal päeval rääkis ta Tokyo Filharmoonia peadirigendile, et sooviks minna välismaale õppima. Shifuru Matsubara soovitas soojalt Eestit, kus polevat veel ükski jaapanlane koorimuusikat õppinud. Vaatamata kõrgetasemelisele muusikaharidusele.

Loe edasi

Kommenteeri

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Saatest

Saates kõlavad Eesti rahvusvähemustesse kuuluvate inimeste lood.
Eestis elab nii hõimlasi nagu ersad, mokšad, ingerisoomlased, ungarlased kui ka tatarlasi, asereid, usbekke, ukrainlasi ja muid lähemaid ning kaugemaid rahvaid. Saates selgub, miks nad siia sattusid, kuidas kohanesid ja millega tegelevad. Juttu tuleb ka sellest, kuidas oma rahvuskultuuri Eestis tutvustatakse, tähtpäevi peetakse ja omavahel kogukonniti läbi käiakse.

Saatejuht on Haldi Normet-Saarna.

Lugege lisaks siit >>

Lõimumisvaldkonna preemiad pälvisid Vikerraadio ja ETV saated (2)

18.05.2016

Integratsiooni ja migratsiooni sihtasutus Meie Inimesed (MISA) tunnustas 2015. aasta silmapaistvamaid lõimumisvaldkonna arendajad. Tunnustuse pälvisid ka Vikerraadio saatejuht Haldi Normet-Saarna saatesarja "Ma elan siin" läbiviimise eest ning ETV saatesari "Meie Inimesed".

Loe edasi